bilgi@villastatil.com 0533 155 74 23

Villas Tatil’i Tanıyın

Başkasının tatilinin tadı olmayın, kendi tatilinizin tadını çıkarın!

Tatillere özlem duymamızın sebebi aslında sadece dinlenmeye olan ihtiyacımız değil, ailemiz ve sevdiklerimizle birlikte geçireceğimiz özel zamanlara olan ihtiyacımızdır. Tatillerinde alışıldık tatil önerisini tercih etmeyip, daha özel ve sakinlik, dinginlik arayışında olanlar için türetilen, yaklaşık 20 yıldır bize sunulan alternatif tatil turları, bize sevdiklerimizle birlikte özel zamanlar yaşatmak bir yana, onlarla sadece yemek ve akşam saatlerinde bir arada olma fırsatı sunan, bunun dışında daha önce tanışmadığımız insanlarla havuz başında ya da sahilde birlikte eğlenme haricinde aktivite sunamayan teklifler haline gelmiştir.

Dünyanın en güzel yerinde dahi olsak eğer sevdiklerimiz yanı başımızda değilse hep bir yanımız buruk kalır. Doğanın koynunda, denizin güneşin tadını çıkarırken etrafımızdakiler tarafından rahatsız ediliyorsak yine her anımız kurtulmak istediğimiz bir karabasana dönüşebilir. Bir tatilde isteyeceğimiz en son şey böyle bir durumla karşı karşıya kalmak olacaktır doğal olarak.

Odak noktamız aradığınız 5 yıldızlı otel konforu ve tatil ferahlığını size eşsiz villalarımız ile yaşatmak. Gerek Türkiye’nin gerekse Dünya’nın farklı bölgelerinde sizin seçeceğiniz kültür, doğa, tarih rotalarında, ister havalimanlarından kolayca ulaşabileceğiniz ya da tamamen doğaya sığınabileceğiniz, kendi eviniz gibi sadece size ait villalarımız hizmet vermek için hazır.

İster balayı, ister bütün aile birlikte tatil ihtiyacınıza uygun villanızı seçerek ailemize ilk adımınızı atın. Tatilinizden geriye kalan anılar, eşsiz maviliklerdeki turlar, tarihin, kültürün gizemli mistik hatıraları, yemyeşil doğadaki geziler ve ailenizin yüzündeki gülümsemeler olsun.

Arıtürk Grup ve Villas Tatil olarak yüzlerce çalışanımız, 30 yıllık birikimimizle size hizmete hazırız. Yüzünüzdeki tebessümler ve dostluğunuz en büyük kazancımız olacaktır.